Ми пройшли
випробування часом

Марка була заснована у 1904 році, коли Альфред Амур Гарньєр випустив перший запатентований лосьйон для волосся на рослинній основі, La Lotion Garnier (Ла Лосьйон Гарньєр).

Десятки років по тому Garnier розширився до випуску засобів для догляду за шкірою та закріпив свою репутацію експерта натуральної краси з природними рішеннями для боротьби із впливом УФ-променів, проявами прищів та ознаками втоми шкіри.

Наша сила –
від природи

Garnier прославився використанням щедрих дарів природи – фруктів, насіння, бруньок та квітів з цілющими властивостями для догляду за шкірою та волоссям. Їхні активні складові виділяють завдяки передовим технологіям, щоб зберегти усі переваги природної енергії та ефективності.

Справжня
краса

Справжня сучасна краса – це краса натуральна. Намагатися сховати свою справжню сутність – це не в стилі Garnier. Ви стаєте найкрасивішою, звернувшись до простих засобів для догляду, виготовлених з активних природних інгредієнтів для по-справжньому прекрасного волосся та шкіри.

Краса без шкоди
для довкілля

Garnier дарує красу великій кількості споживачів, у той же час зменшуючи наш вплив на довкілля. Garnier відданий принципам використання безпечної сировини, зменшуючи негативний вплив від наших упаковок на навколишнє середовище та вдосконалюючи здатність наших формул до біорозкладання.

Право кожного
на красу

Garnier – це міжнародний бренд догляду за волоссям та шкірою, що кваліфікується у 7 галузях та представлений 4 категоріями. Ми пропонуємо інноваційні, доступні рішення для догляду, розроблені, щоб відповідати потребам кожного чоловіка та жінки будь-де у світі.

Ми використовуємо файли cookies. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з нашою Політикою cookies