Гарньєр Скін Нечралз Міцелярний Очищуючий гель

Гарньєр Скін Нечралз Міцелярний Очищуючий гель фото

Вперше* Гарньєр створив гель, в основі якого лежить міцелярна технологія. Це ефективний і зручний у використанні засіб, за допомогою якого можна м'яко очистити шкіру і змити макіяж без використання додаткових засобів.

Міцелярний Гель - це нове покоління очищуючих засобів "все в одному" для шкіри обличчя. Це гель для вмивання та засіб для зняття макіяжу одночасно. Потрібно лише нанести його на вологу шкіру обличчя і з легкістю не тільки очистити її від забруднення, але і зняти макіяж, навіть з очей і губ.

Формула засобу збагачена екстрактом винограду і активними міцелами. Міцелярний Гель також очищує шкіру від надлишку шкірного жиру, прибирає блиск і надає матовості шкірі.

Тепер можна забути про макіяж, який розтікся по обличчю, тому що ви забули зняти його перед вмиванням. Міцелярний гель з легкістю поєднає ці два процеси в один. Відтепер зняття макіяжу – це ефективне очищення шкіри.

Результат: ідеально чиста та матова шкіра без зайвого тертя.

М'яка текстура і дбайлива формула підходить для будь-якого типу шкіри.

Спосіб застосування: Нанести на вологу шкіру обличчя. Спінити гель з невеликою кількістю води і злегка помасажувати коловими рухами, приділяючи особливу увагу зонам навколо губ і очей. Змити водою. У разі потрапляння в очі негайно промити їх водою.

Об'єм: 200 мл

* Серед засобів для очищення шкіри від Гарньєр


Відгуки про товар

Станьте першим, хто поділився своєю думкою
Ми використовуємо файли cookies. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з нашою Політикою cookies

Виникли запитання? Напишіть нам, і ми відповімо якнайшвидше.

Ви будете бачити наш діалог, як у Facebook, і зможете відповідати у зручний для вас час.