Для ослабленого волосся, схильного до випадіння

Помічаєте волосся у ванній або на гребінці?* Це перша ознака того, що ваше волосся втрачає силу. Чим швидше ви почнете використовувати засіб для зміцнення волосся, тим скоріше відновите його, повернете йому здоров'я та красу.

Бренд Garnier, що спеціалізується на догляді за волоссям та шкірою голови, постійно використовує інноваційні технології для створення нових продуктів по догляду за волоссям. Засоби Garnier для волосся, схильного до випадіння, поєднують високоякісну формулу та активні натуральні інгредієнти. Ретельно відібрані за своїми унікальними властивостями, вони піклуються про ваше волосся. Стемоксидін - запатентована молекула, що створює сприятливі умови для пробудження "сплячих" волосяних цибулин, спрямована на природне оновлення та ріст волосся. Керамід поповнює втрачені ліпіди в ослабленому волоссі. Активний концентрат фруктів живить та зміцнює волосся. Формула діє по всій довжині волосся, відновлюючи його структуру та повертаючи йому силу. Волосся має оновлений вигляд: воно блискуче, більш стійке до випадіння, його якість помітно поліпшена.

Не чекайте, доки почнете втрачати волосся! Дійте вже зараз - використовуйте косметику проти випадіння волосся від Гарньєр!

*У результаті випадіння, пов'язаного з ламкістю волосся.

Сортувати за