Гудбай Посічені Кінчики

   Ви часто користуєтеся феном, вирівнювачем чи плойкою? Тоді кінчики вашого волосся регулярно страждають від механічних та термічних пошкоджень. Якщо Ви втомилися постійно підрізати волосся, використовуйте гаму засобів Garnier Fructis Гудбай Посічені Кінчики! Формула, збагачена Керафілом та маслом Амли*, діє на кожну волосину для вирішення проблеми посічених кінчиків.

   Шампунь Garnier Fructis Гудбай Посічені Кінчики забезпечує ефективне очищення і відновлення Вашого волосся. Бальзам робить волосся гладеньким, забезпечує легке розчісування та захист від зовнішнього впливу.Маска Fructis «SOS відновлення» дбає про екстраживлення Вашого волосся, а сировотка інтенсивно доглядає за волоссям по всій довжині.

   У результаті постійного застосування гами продуктів FructisГудбай Посічені Кінчики, ваше волосся стає м'яким та гладеньким на дотик, шовковистим і блискучим. Воно легко розчісується та тішить свою власницю бездоганним зовнішнім виглядом. Доведені результати: рік пошкоджень поверхні волосся - відновлення за 3 застосування**.

  * - Екстракт Амли

  ** - Інструментальний тест, після 3-х використань шампуню, маски і сиворотки

Сортувати за
Ми використовуємо файли cookies. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з нашою Політикою cookies