Засновано в 1904 році

Гарньєр вірить, що краса дана кожному! Адже краса – це відчуття гармонії та комфорту з собою та людьми, що Вас оточують, незалежно від Вашого віку, культури та походження.

1904

ПЕРША
ІННОВАЦІЯ

1904

ПЕРША
ІННОВАЦІЯ

Історія починається з парикмахера Альфреда Амура Гарньєра та його салону в Блуа, у Франції. У 1904 році він розробив свій перший лосьйон на рослинній основі для красивого волосся: La Lotion Garnier (Ла Лосьйон Гарньєр). Цей засіб проти лупи та випадіння волосся швидко став бестселером.

1925

БАГАТОГРАННИЙ
КОСМЕТИЧНИЙ БРЕНД

1925

БАГАТОГРАННИЙ
КОСМЕТИЧНИЙ БРЕНД

З 1925 по 1944 рік було створено п'ять нових засобів. Garnier урізноманітнив свою продукцію засобом Eaudebeauté Garnier (O де Боте Гарньєр) – першим засобом для догляду за шкірою, покликаним боротися з усіма її недоліками. Був створений цілий асортимент засобів для волосся і шкіри, що обіцяли: "Гарне волосся. Оксамитово м’яка шкіра."

1935

AMBRE SOLAIRE:
НАРОДЖЕННЯ ІКОНИ

1935

AMBRE SOLAIRE:
НАРОДЖЕННЯ ІКОНИ

У 1935 році з’явилася лінія AmbreSolaire (Амбр Солер) від Garnier, що представила свою першу олію для засмаги з УФ-фільтром. Засіб отримав шанс довести свою ефективність на Лазурному березі у 1936, коли Франція започаткувала оплачувані відпустки для кожного. Лінія AmbreSolaire чудово підійшла до тих часів і миттєво стала символом канікул на пляжі, особистого достатку та сучасної, впевненої жіночності.

1960

ПЕРША ФАРБА
ДЛЯ ДОМАШНЬОГО ФАРБУВАННЯ

1960

ПЕРША ФАРБА
ДЛЯ ДОМАШНЬОГО ФАРБУВАННЯ

З Belle Color (Бель Колор), першим засобом від Garnier для фарбування волосся вдома, фарбувати власне волосся стало безпечно та легко. Belle Color не просто усував сивину, він зробив колір волосся таким самим модним атрибутом, як одяг та аксесуари.

1982

ULTRA DOUX: ЦІЛЮЩІ НІЖНІ СУМІШІ ДЛЯ КРАСИВОГО ВОЛОССЯ

1982

ULTRA DOUX: ЦІЛЮЩІ НІЖНІ СУМІШІ ДЛЯ КРАСИВОГО ВОЛОССЯ

Перша серія найніжніших шампунів на рослинній основі Ultra Doux (Ультра Ду) від Garnier до всіх типів волосся. Перші чотири формули містили ромашку, паростки пророщеної пшениці, липового листя та кропиви.

1995

ВИХІД
НА ГЛОБАЛЬНИЙ РІВЕНЬ

1995

ВИХІД
НА ГЛОБАЛЬНИЙ РІВЕНЬ

З 1995 року Garnier стає світовим брендом та важливим гравцем на міжнародному ринку косметики. Присутній сьогодні у 120 країнах, бренд пропонує засоби для догляду за шкірою та волоссям кожної жінки та чоловіка будь-де на планеті.

1996

FRUCTIS,
ЗЕЛЕНИЙ ФЛАКОН, ВІДОМИЙ У ВСЬОМУ СВІТІ

1996

FRUCTIS,
ЗЕЛЕНИЙ ФЛАКОН, ВІДОМИЙ У ВСЬОМУ СВІТІ

Шампунь для зміцнення волосся з активним фруктовим концентратом - Fructis у славнозвісному зеленому флаконі. Fructis використовує дари природи для більш міцного та пишного волосся зі здоровим блиском.

2011

ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ НОВОГО ПОКОЛІННЯ:
BB-КРЕМ

2011

ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ НОВОГО ПОКОЛІННЯ:
BB-КРЕМ

Натхненний потребами сучасності, Garnier випустив свій перший BB-крем - засіб нового покоління з миттєвим результатом та тривалою дією. Він робить щоденний догляд швидшим та простішим і поєднує у собі 5 рішень: пом’якшення, зволоження, вирівнювання тону, маскування недоліків та захист шкіри від впливу УФ-променів.

2012

OLIA,
СИЛА ОЛІЇ

2012

OLIA,
СИЛА ОЛІЇ

Натхненна чудодійними властивостями олії, фарба для волосся Olia пропонує насичений колір та здоровий блиск Вашого ваолосся. Олія сприяє більш глибокому проникненню пігментів фарби, що дарує Вам яскравий і стійкий колір. Волосся стає м'яким, сяючим та шовковистим.

2013

МІЦЕЛЯРНА ВОДА

2013

МІЦЕЛЯРНА ВОДА

Garnier представляє свою першу міцелярну воду, універсальний делікатний засіб для очищення шкіри обличчя, який підходить для будь-якого типу шкіри, навіть для чутливої.

Ми використовуємо файли cookies. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з нашою Політикою cookies