Колор Сенсейшн 1.0 Ультрачорний

1.0 Ультрачорний фото

РОЗКІШНИЙ КОЛІР. Наша унікальна* формула містить інтенсивні пігменти. Колір виразний і стійкий. 100%** зафарбовування сивини.

МЕРЕХТЛИВИЙ БЛИСК. Збагачена перламутром і квітковою олією фарба дарує вашому волоссю мерехтливий блиск і сяйво.

МИТЬ ЗАДОВОЛЕННЯ. Густа кремоподібна текстура обгортає кожну волосину, перешкоджаючи виникненню підтікань. Тонкий квітковий аромат додасть комфорту.


*Серед інших засобів для фарбування волосся від Гарньєр.
**Відтінки Е0, 113, 111, 110, 10.21 не рекомендовані, якщо у вас багато сивого волосся.

ФАРБА МОЖЕ ВИКЛИКАТИ АЛЕРГІЧНУ РЕАКЦІЮ, В ОКРЕМИХ ВИПАДКАХ ПРИЗВЕСТИ ДО СЕРЙОЗНИХ НАСЛІДКІВ.

Прочитайте та суворо дотримуйтесь інструкції з використання. Цей засіб не призначений для використання особами молодше 16 років. Наявність тимчасового татуювання хною може збільшити ризик появи алергічної реакції. Не використовуйте фарбу, якщо:

1. У Вас вже виникала алергічна реакція на будь-який засіб для фарбування волосся.

2. У Вас чутлива, подразнена або пошкоджена шкіра голови.

3. У Вас вже виникала алергічна реакція на тимчасове татуювання хною в минулому.

ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУ НА СХИЛЬНІСТЬ ДО АЛЕРГІЇ ЗА 48 ГОДИН ДО КОЖНОГО ВИКОРИСТАННЯ ФАРБИ ОБОВ'ЯЗКОВЕ ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ (див. інструкцію з використання). ПОДБАЙТЕ ПРО ТЕ, ЩОБ ПРИДБАТИ ЗАСІБ ЗАЗДАЛЕГІДЬ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУ НА СХИЛЬНІСТЬ ДО АЛЕРГІЇ ЗА 48 ГОДИН ДО ВИКОРИСТАННЯ


Відгуки про товар

БюджетныеРешения
Приветствую всех заглянувших! Ранее я писала отзыв о серьгах-пусетах, похожих на ёлочные игрушки-шарики , которые выиграла на Ebay. После была ещё пара покупок таких серёжек других расцветок. И я сделала вывод, что лучше вообще не брать их с металлическим покрытием.
qwe
Всем привет, раньше боялась заказывать мелкие предметы с alliexpress, т.к знаю что не которые продавцы любят не отправлять заказ и видимо надеются на то что мы покупатели забудем продлить заказ. Отошла от темы, итак пусеты шли долго, заказывала 22.11 пришли только 21.01.
MashaProshlyakova
Всем привет, сегодня речь пойдет о бижутерии с сайта алиэкспресс. Вот что что, а бижутерию я очень боялась заказывать с китайского сайта. Обычно дешевая бижутерия у меня мгновенно темнела и приходила в негодность.
Лебідь Ярослав
24 роки
Чудовий насичений колір.

Виникли запитання? Напишіть нам, і ми відповімо якнайшвидше.

Ви будете бачити наш діалог, як у Facebook, і зможете відповідати у зручний для вас час.

Підпишись на новини

Дізнавайся про новинки, спеціальні пропозиції та поради по догляду