110 Натуральний блондин

110 Натуральний блондин фото

ДВА РІВНІ ЖИВЛЕННЯ. Живлення волосся під час і після фарбування. Живильні речовини, що потрапляють всередину волосу разом з фарбуючими пігментами, живлять волосся та перешкоджають його пошкодженню під час фарбування. Бальзам-догляд відновлює структуру волосся після фарбування та робить його м'яким та шовковистим. В результаті волосся відновлене, захищене, а КОЛІР неймовірно ГЛИБОКИЙ та НАСИЧЕНИЙ. 100% зафарбовування сивини*. Натуральний стійкий колір.

*Крім відтінків Е0, 113, 111, 110, 102, 101, 562

ФАРБА МОЖЕ ВИКЛИКАТИ АЛЕРГІЧНУ РЕАКЦІЮ, В ОКРЕМИХ ВИПАДКАХ ПРИЗВЕСТИ ДО СЕРЙОЗНИХ НАСЛІДКІВ.

Прочитайте та суворо дотримуйтесь інструкції з використання. Цей засіб не призначений для застосування особами молодше 16 років. Наявність тимчасового татуювання хною може збільшити ризик появи алергічної реакції. Не використовуйте фарбу, якщо:

1. У Вас вже виникала алергічна реакція на будь-який засіб для фарбування волосся.

2. У Вас чутлива, подразнена або пошкоджена шкіра голови.

3. У Вас вже виникала алергічна реакція на татуювання хною в минулому.

ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУ НА СХИЛЬНІСТЬ ДО АЛЕРГІЇ ЗА 48 ГОДИН ДО КОЖНОГО ВИКОРИСТАННЯ ФАРБИ ОБОВ'ЯЗКОВЕ ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ (див. інструкцію з використання). ПОДБАЙТЕ ПРО ТЕ, ЩОБ ПРИДБАТИ ЗАСІБ ЗАЗДАЛЕГІДЬ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУ НА СХИЛЬНІСТЬ ДО АЛЕРГІЇ ЗА 48 ГОДИН ДО ВИКОРИСТАННЯ.


Відгуки про товар

10 Натуральний блондин можно ли вернуть в линейку производство данного тона он идеально подходит и ЧТО САМОЕ ВАЖНОЕ ПОСЛЕ Е5ГО ИСПОЛЬЗОВАНИЯ НЕТ АЛЛЕРГИЧЕСКИХ ПРОЯВЛЕНИЙ которые возникают после использования других подобных оттенков вашей продукции.
Прошу вернуть 110 номер, натуральный блондин. Другие номера не подходят.
Верните, пожалуйста, нашу краску!! Ваши новинки 1002,1001,1000 не заменяют этого тона! тон 110 куда круче нового 1000...(((
Убрали самый нормальный тон 110, заменить нечем.Верните,пожалуйста в производство. Его не заменишь 111 и 113 тем более.Пробовала серию колор сенсатион- не подходит....
Краска 110 натуральный блондин шикарный цвет получается почему убрали с производства. Жалко я теперь не могу подобрать такой же цвет
Шикарная краска цвет красивый но я не пойму почему компания убралар её с производства.я теперь не могу подобрать краску такую же как эта.
Ми використовуємо файли cookies. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з нашою Політикою cookies
Приєднуйтесь до нас