7.0 Ніжний блонд

7.0 Ніжний блонд фото

РОЗКІШНИЙ КОЛІР. Наша унікальна* формула містить інтенсивні пігменти. Колір виразний і стійкий. 100%** зафарбовування сивини.

МЕРЕХТЛИВИЙ БЛИСК. Збагачена перламутром і квітковою олією фарба дарує вашому волоссю мерехтливий блиск і сяйво.

МИТЬ ЗАДОВОЛЕННЯ. Густа кремоподібна текстура обгортає кожну волосину, перешкоджаючи виникненню підтікань. Тонкий квітковий аромат додасть комфорту.


*Серед інших засобів для фарбування волосся від Гарньєр.
**Відтінки Е0, 113, 111, 110, 10.21 не рекомендовані, якщо у вас багато сивого волосся.

ФАРБА МОЖЕ ВИКЛИКАТИ АЛЕРГІЧНУ РЕАКЦІЮ, В ОКРЕМИХ ВИПАДКАХ ПРИЗВЕСТИ ДО СЕРЙОЗНИХ НАСЛІДКІВ.

Прочитайте та суворо дотримуйтесь інструкції з використання. Цей засіб не призначений для застосування особами молодше 16 років. Наявність тимчасового татуювання хною може збільшити ризик появи алергічної реакції. Не використовуйте фарбу, якщо:

1. У Вас вже виникала алергічна реакція на будь-який засіб для фарбування волосся.

2. У Вас чутлива, подразнена або пошкоджена шкіра голови.

3. У Вас вже виникала алергічна реакція на татуювання хною в минулому.

ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУ НА СХИЛЬНІСТЬ ДО АЛЕРГІЇ ЗА 48 ГОДИН ДО КОЖНОГО ВИКОРИСТАННЯ ФАРБИ ОБОВ'ЯЗКОВЕ ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ (див. інструкцію з використання). ПОДБАЙТЕ ПРО ТЕ, ЩОБ ПРИДБАТИ ЗАСІБ ЗАЗДАЛЕГІДЬ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУ НА СХИЛЬНІСТЬ ДО АЛЕРГІЇ ЗА 48 ГОДИН ДО ВИКОРИСТАННЯ.


Відгуки про товар

Екатерина
Те же проблемы, что и у всех) только у меня не зеленит,а отдает рыжиной,так как были рыжие волосы до покраски вашей краской. Цвет мне нравится, но блонда там и рядом нет.
Наталия
Купила 7.0 нежный блонд, у меня получился очень темный и зеленит...что-то идет полное несоответсвие заявленному цвету *( вместо блода- вроде как каштан получился )
Ольга
Для начала, я порекомендую сменить картинку на пачке. Цвет явно не "нежный блонд" , а скорее средне- русый. Купила оттенок 7.0 , чтобы сровнять всю длину с корнями, корни цвета как на картинке, и вышло темнее ожидаемого ещё и зеленит. Если почитать отзывы в интернете , то мой случай далеко не еденичный, поэтому производителю стоит это учесть и может что-то предпринять.
Кудря татьяна
45 років
Купила Вашу краску 7.0 нежный блонд.перед покраской имела цвет тёмный блонд.получился темнее намного чем был. А не светлее.в чем причина?жаль что не могу приложить фото.и это уже не первый раз. прошу дать ответ!
Ми використовуємо файли cookies. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з нашою Політикою cookies

Виникли запитання? Напишіть нам, і ми відповімо якнайшвидше.

Ви будете бачити наш діалог, як у Facebook, і зможете відповідати у зручний для вас час.