8.00 Глибокий пшеничний

8.00 Глибокий пшеничний фото

ДВА РІВНІ ЖИВЛЕННЯ. Живлення волосся під час і після фарбування. Живильні речовини, що потрапляють всередину волосу разом з фарбуючими пігментами, живлять волосся та перешкоджають його пошкодженню під час фарбування. Бальзам-догляд відновлює структуру волосся після фарбування та робить його м'яким та шовковистим. В результаті волосся відновлене, захищене, а КОЛІР неймовірно ГЛИБОКИЙ та НАСИЧЕНИЙ. 100% зафарбовування сивини*. Натуральний стійкий колір.

*Крім відтінків Е0, 113, 111, 110, 102, 101, 562

ФАРБА МОЖЕ ВИКЛИКАТИ АЛЕРГІЧНУ РЕАКЦІЮ, В ОКРЕМИХ ВИПАДКАХ ПРИЗВЕСТИ ДО СЕРЙОЗНИХ НАСЛІДКІВ.

Прочитайте та суворо дотримуйтесь інструкції з використання. Цей засіб не призначений для застосування особами молодше 16 років. Наявність тимчасового татуювання хною може збільшити ризик появи алергічної реакції. Не використовуйте фарбу, якщо:

1. У Вас вже виникала алергічна реакція на будь-який засіб для фарбування волосся.

2. У Вас чутлива, подразнена або пошкоджена шкіра голови.

3. У Вас вже виникала алергічна реакція на татуювання хною в минулому.

ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУ НА СХИЛЬНІСТЬ ДО АЛЕРГІЇ ЗА 48 ГОДИН ДО КОЖНОГО ВИКОРИСТАННЯ ФАРБИ ОБОВ'ЯЗКОВЕ ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ (див. інструкцію з використання). ПОДБАЙТЕ ПРО ТЕ, ЩОБ ПРИДБАТИ ЗАСІБ ЗАЗДАЛЕГІДЬ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУ НА СХИЛЬНІСТЬ ДО АЛЕРГІЇ ЗА 48 ГОДИН ДО ВИКОРИСТАННЯ.


Відгуки про товар

Киев почему пропала краска для волос 110 номер упаковка зелёная
Киев почему пропала краска для волос 110 номер упаковка зелёная
Цвет 8.1 нигде не нашла,покрасилась цвет песчаный бриз,цвет получился ужасный,пепельно седой.совсем не совпадает с цветом на упаковке.никогда не буду пользоваться этой краской.
Колір повністю співпав з тим,який зображено на упаковці. Стійко фарбує,згодом вимивається не в жовтавий,а просто стає трохи світлішим. Хорошіі усі світлі відтінки у цієї лінійки,від 10 до 7 включно. Цікаво спробувати і 7.00.Люблю фарби гарникалор нечрал.
Цвет очень красивый, глубокий и натуральный. Больше никаких экспериментов с волосами- я нашла свой цвет!
Ми використовуємо файли cookies. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з нашою Політикою cookies
Приєднуйтесь до нас