Рожевий пастель

Рожевий пастель фото

Перша яскрава крем-фарба від Garnier для ваших модних експериментів.

The Vivids – це яскраві відтінки та насичені кольори завдяки інтенсивним пігментам фарби. Перламутр та есенція дикої троянди дбають про волосся та надають йому мерехтливого блиску.

Експериментуйте з техніками фарбування: зафарбовуйте корені або кінчики волосся, наважтесь на профарбовування всієї довжини або ж будьте в тренді з яскравим омбре чи меліруваннням.

Фарба підходить для блондинок: баз 9-11. Найкращий результат досягається у випадку попереднього знебарвлення волосся.

5 яскравих кольорів – 5 яскравих образів, залишається тільки зробити вибір! #bevivids

ФАРБА МОЖЕ ВИКЛИКАТИ АЛЕРГІЧНУ РЕАКЦІЮ, В ОКРЕМИХ ВИПАДКАХ ПРИЗВЕСТИ ДО СЕРЙОЗНИХ НАСЛІДКІВ.

Прочитайте та суворо дотримуйтесь інструкції з використання. Цей засіб не призначений для застосування особами молодше 16 років. Наявність тимчасового татуювання хною може збільшити ризик появи алергічної реакції. Не використовуйте фарбу, якщо:

1. У Вас вже виникала алергічна реакція на будь-який засіб для фарбування волосся.

2. У Вас чутлива, подразнена або пошкоджена шкіра голови.

3. У Вас вже виникала алергічна реакція на татуювання хною в минулому.

ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУ НА СХИЛЬНІСТЬ ДО АЛЕРГІЇ ЗА 48 ГОДИН ДО КОЖНОГО ВИКОРИСТАННЯ ФАРБИ ОБОВ'ЯЗКОВЕ ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ (див. інструкцію з використання). ПОДБАЙТЕ ПРО ТЕ, ЩОБ ПРИДБАТИ ЗАСІБ ЗАЗДАЛЕГІДЬ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУ НА СХИЛЬНІСТЬ ДО АЛЕРГІЇ ЗА 48 ГОДИН ДО ВИКОРИСТАННЯ.


Відгуки про товар

Краска мало того что не розовая, она слелала из меня мочалку. Хотя я осветлилась и следовала инструкции. Маме взяли русый, цвет тоже лег как попала и не соответствует заявленому! Очень не рекомендую!
Краска мало того что не розовая, она слелала из меня мочалку. Хотя я осветлилась и следовала инструкции. Маме взяли русый, цвет тоже лег как попала и не соответствует заявленому! Очень не рекомендую!
Краска ужасная. Волосы были высветление, после покрашены этой краской. Сидела указанное на упаковке время и волосы не прокрасиль ни на 1%
Ми використовуємо файли cookies. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з нашою Політикою cookies
Приєднуйтесь до нас