Довге життя насиченого кольору

Швидке потьмяніння кольору - неминуче для будь-якого відтінку? Звичайно, ні! Дізнайтесь, як підтримати колір насиченим і яскравим!

Зворотний бік будь-якого фарбування - вимивання кольору, яке особливо відчутно, якщо ви обрали яскравий відтінок, наприклад, мідний або червоний. Рішення? Підберіть відповідні засоби і забезпечте вашому відтінку належний догляд.

Чи має значення як доглядати за фарбованим волоссям?

Так.

Отже, ви щойно пофарбували ваше волосся і хочете щоб цей сяючий колір залишився з вами якомога довше. Не варто одразу готуватися до наступного фарбування! Зачекайте щонайменше місяць.

Для збереження кольору достатньо просто підібрати правильний догляд.

Всупереч популярній думці про те, що засоби по догляду за фарбованим волоссям нічим не відрізняються від звичайних шампунів, саме їх і радять наші експерти.

Під час фарбування лусочки волосся під впливом фарби відкриваються і пропускають пігменти всередину.

Після завершення фарбування застосовується спеціальний бальзам або шампунь, що закриває лусочки і глибоко живить волосся.

Дія засобів, що підтримують колір спрямоване якраз на закриття лусочок та утримання пігментів усередині волосся і на глибоке живлення, що істотно продовжить життя вашому кольору.

Наприклад, ви можете скористатися серією Gаrnier Fructis Стійкість Кольору, яка містить закріплювач кольору на основі Олії Льону та екстракт ягід Асаї, який робить волосся м'якими.

Якщо ви вирішили піддати своє волосся більш серйозним випробуванням, ніж часте миття голови, наприклад, поїздці в теплі краї, запасіться додатковими засобами для захисту від сонця і зволоження волосся.

Ну і звичайно ж термін життя вашого кольору безпосередньо залежить від фарби, яку ви обрали.

Інші статті


1, 2, 3, 4, 5: волоссю настав час сяяти!

Блискуче волосся перестало бути винятковим привілеєм красунь на червоній килимовій доріжці. Тепер ефект розкішного сяйва можна отримати вдома, якщо дотримуватися декількох простих правил догляду за волоссям.

9 способів подарувати блиск і здоров'я волоссю

Щоб ваше волосся було блискучим і доглянутим, не обов'язково щодня відвідувати салони краси або постійно телефонувати перукареві. Прочитайте ці поради, і ви дізнаєтесь, як зробити волосся блискучим і здоровим.

Практичні зачіски і поради з укладання волосся в літню пору року

Наближається літо, а значить, не за горами відпочинок на пляжі й купання в басейні. Спекотне сонце, морська сіль і хлорована вода, можливо, піднімають вам настрій. Але в той же час вони можуть завдати шкоди вашому волоссю, особливо фарбованому. Ці п'ять порад допоможуть вам зберегти здоров'я і привабливий вигляд волосся в літню пору року.

Ми використовуємо файли cookies. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з нашою Політикою cookies