Фарбування волосся вдома

5 кроків для вибору ідеального відтінку

При виборі з десятків відтінків пошук вашого ідеального кольору волосся спочатку може збивати з пантелику. Дотримуйтесь цих п'яти підказок, і ви зробите правильний вибір напевне!

1. Визначте свій кольоротип

Готуючись до змін, обов'язково визначте свій кольоротип. Невдалий вибір може закінчитися тим, що у вас буде красивий і насичений, але абсолютно «чужий» колір.

Для того щоб швидко визначити свій кольоротип, зніміть макіяж і подивіться в добре освітлене дзеркало. Якщо відтінок вашої шкіри рожевий або червоний, ваш кольоротип – холодний. Якщо ваша шкіра персикова, оливкова або золота, то він – теплий. Холодним тонам шкіри підходять попелясті і нейтральні відтінки, в той час як для теплих тонів в саму точку будуть золотисті або червоні фарби. Якщо яскраво виражених кольорів немає, то ваша шкіра нейтральна, і ви вільні у виборі відтінку.

2. Чи сильно ви змінюєте колір?

Перед тим як заглибитися у вибір кольорів і відтінків, визначте для себе на скільки радикально ви змінюєте колір? Якщо ви бажаєте мінімальних змін - просто підкреслити натуральний відтінок вашого волосся , то можете скористатися м’яким безаміачним барвником. Якщо у вашому волоссі високий відсоток сивини або ви хочете змінити колір на 2-3 тони, то рекомендуємо скористатися аміачними фарбами, наприклад - Garnier Color Naturals або Garnier Color Sensation.

Коли ви визначитеся, потрібний відтінок ви оберете без турбот.

3. Читайте код

Коли ви визначите свій кольоротип і будете чітко знати теплі чи холодні відтінки вам підходять, ви можете переходити до безпосереднього вибору фарби. Не варто орієнтуватися винятково на зовнішній вигляд моделі на упаковці. Навчіться читати номери відтінків, адже вони стоять на упаковках неспроста.

(тут вставляємо картинку з розшифровкою номерів відтінків).

Крім номера відтінку обов'язково подивіться на таблицю відповідності вибраного кольору початковому відтінку волосся.

Спробуйте з Garnier


Інші статті


Повно літні: 5 правил догляду за волоссям влітку

Влітку ви міняєте свій образ і макіяж, по-іншому доглядаєте за шкірою. Не забувайте, що в літні місяці вашому волоссю також потрібен особливий догляд! Нижче ми розповімо про звички, які цілком допускаються взимку, але влітку їх краще уникати! Отже, догляд за волоссям влітку. Що потрібно робити і чого, навпаки, варто уникати.

Як підібрати ідеальний шампунь?

Вибір шампунів такий великий, що іноді буває нелегко зрозуміти, який підходить саме вам. Шампунь для сухого волосся, шампунь для жирного волосся, шампунь для волосся з посіченими кінчиками... Чи є між ними якась особлива різниця? І як підібрати той, який підійде саме вам?

Виникли запитання? Напишіть нам, і ми відповімо якнайшвидше.

Ви будете бачити наш діалог, як у Facebook, і зможете відповідати у зручний для вас час.

Підпишись на новини

Дізнавайся про новинки, спеціальні пропозиції та поради по догляду