ДБАЙЛИВЕ ВИДАЛЕННЯ НАВІТЬ НАЙСТІЙКІШОГО МАКІЯЖУ

В розмаїтті засобів для зняття макіяжу — молочко, гелі, пінки, тоніки, серветки — можна легко загубитися і важко віднайти для себе ідеальний варіант, особливо, якщо шкіра дуже примхлива й будь-яке тертя під час зняття мейкапу викликає неприємні, а часом болісні відчуття. Тоді залишається декілька виходів із ситуації: взагалі не наносити мейкап, просто терпіти під час процесу видалення його з обличчя або продовжувати пошуки косметичного засобу, який підійде саме для вас.

Часом засоби для зняття макіяжу можуть стягувати шкіру обличчя чи залишати відчуття жирної плівки. І незалежно від типу, вашій шкірі буде не до вподоби жоден із таких результатів.

Щоб уникнути цих неприємних ситуацій, був створений засіб, який чудово підходить для всіх типів шкіри обличчя: прекрасно очищує її від забруднення та знімає макіяж, заспокоює та освіжає — Міцелярна вода. Вона швидко завоювала прихильність жіночої статті, адже завдяки їй процес видалення макіяжу просунувся далеко вперед: без зайвого тертя та змивання.

Але спеціалісти лабораторій Garnier вирішили на цьому не зупинятися і пішли на сміливий крок — поєднали м’яке й ефективне очищення з дбайливим доглядом за шкірою обличчя, створивши Міцелярну воду з оліями.

Аби активізувати засіб необхідно струснути флакон, щоб масляна та водна фази поєдналися в одну ефективну емульсію. Далі — змочити ватний диск Міцелярною водою з оліями й обережно, без зайвого тертя, очистити шкіру обличчя, очі та губи. Засіб не потрібно змивати.

Формула Міцелярної води з оліями, збагачена аргановою олією, яка містить ненасичені жирні кислоти й вітамін Е. Міцелярна вода дарує шкірі обличчя відчуття свіжості , чудово очищує, оскільки у її складі є міцели, частинки, які, як магніт, притягують бруд. Цей засіб миттєво видаляє всі види макіяжу, навіть найстійкіший, а також усуває забруднення зі шкіри обличчя.

Підпишись на новини

Дізнавайся про новинки, спеціальні пропозиції та поради по догляду