КРАСА ЯК ПОКЛИКАННЯ І ЯК ПРОФЕСІЯ – КОСМЕТОЛОГ

Як це: бути експертом краси? - Це той випадок, коли професія зобов'язує! На своєму робочому місці, навіть з самого ранку, у косметолога не може бути помітна втома, ні будь-які інші недоліки на обличчі. Косметолог – все одно що ідеал!

Саме про те, як бути зразком, помічником, учителем і натхненником в одному обличчі – сяючому обличчі косметолога, нам розповіла прекрасна жінка за покликанням і дерматолог за освітою - Таравська Юлія.

Твій графік роботи - це нестандартні з «9.00 до 18.00», тому фраза «рано-вранці» для тебе наповнена дещо іншим змістом. Розкажи, на котругодину ти, зазвичай, ставиш свій будильник?

Зазвичай, я встаю в проміжку між 6.30 і 7.00. Мої ранкові процедури і сніданок не забирають у мене багато часу, робота поруч із будинком, тому я забула про ранкову метушню і поспіх.

Точно так же без поспіху мені потрібно зібратися і виглядати на робочому місці ідеально. Знаєте, коли зустрічаєшся з клієнтами і о 8, і о 7 ранку віч-на-віч, на максимально близькій відстані, будь-які недоліки можуть сприйматися за мою непрофесійність. Я не допускаю такого, хоч і збираюся швидко.

Ти давно працюєш косметологом, з часом, напевно, звикаєш до такого режиму?

В естетичній медицині і косметології я працюю вже 5 років. Відразу після закінчення університету і під час проходження інтернатури розпочала свою кар'єру з простого косметолога-естетиста і продовжую рости і вдосконалюватися в професії. Стараюся, щоб часу вистачало на все, а для цього потрібно і вставати рано, і все встигати.

Мій режим - це вже вивірений роками графік, який пройшов свій шлях спроб і помилок. Ясна річ, що спочатку не все встигала. Зараз я намагаюся з вечора підготувати все необхідне на наступний ранок, щоб не витрачати дорогоцінні ранкові хвилини (а іноді й години) на підбір вбрання або збір сумки. Ну, ви ж розумієте – одягти, як завжди, нічого! :-)

Чому ти вирішила стати косметологом? Це була дитяча мрія чи батьки порадили?

Бути лікарем - це покликання, а робота в косметології дозволяє лікувати не тільки обличчя і тіла, а й душі. Коли я бачу, як клієнтка виходить після процедури задоволена і усміхнена, я знаю, що хороший настрій буде не тільки у неї, а й у всіх, хто її побачить.

Мої клієнти буквально «заряджають» посмішкою, адже жінка стає більш впевненою в собі, у своїй привабливості і будь-які перешкоди для неї перестають існувати.

Пам'ятаєте слова Достоєвського «Краса врятує світ»? Так ось девіз мій і моїх клієнток - «Врятуємо світ разом!» і це прекрасно!

А як минає твій звичайний ранок? Чи є у тебе якийсь ритуал «звільнення від сну»?

Перше, що я роблю після пробудження, - це випиваю склянку води. Це дуже допомагає запустити організм в роботу і очистити його після сну. За нею йдуть процедури ранкового туалету і сніданок. Усе просто, але дуже ефективно.

Назви 3 речі, без яких ти ніколи не зможеш обійтися вранці?

Будильник, вода і посмішка! Без будильника можу проспати і до обіду, адже «сон - це запорука жіночої краси», а краси забагато не буває.

Вода мені потрібна для ранкового очищення обличчя, тіла і організму в цілому. Ну а посмішка включає позитив на весь день!

Що, крім здорового сну, входить у твій «раціон» ранкової привабливості?

У здоровому способі життя сон - лише одна зі складових. Дуже важливо правильно харчуватися і займатися спортом, який тобі до душі, а ще намагатися якомога менше переживати. Так, усі стреси видно на обличчі або, як я кажу: «Стреси, дівчатка, завжди на обличчі написані!».

А ще я лягаю спати не пізніше 10 вечора, тоді вранці вистачить сил і бажання на ранній підйом.

Чи є якісь секрети, можливо, секретні засоби, які ви використовуєте вранці для того, щоб ваша краса «прокинулася» разом із вами?

Перший крок - очищення, це абсолютно не секрет.

Поки ми спимо, шкіра продовжує працювати, оновлюватися. Насамперед, шкіру потрібно очистити, а потім обов'язково тонізувати.

У мене комбінований тип шкіри (жирна в Т-зоні і нормальна на щоках), тому іноді тонізую її замороженими трав'яними настоями. Знаєте, такими крижинками з настоїв трав? Ось, після відчуття прохолодного льоду на обличчі вранці прокидається не тільки шкіра, але і вся я.

Яким засобам для догляду за шкірою обличчя ви віддаєте перевагу в першій половині дня і чому?

Обов'язково наношу зволожуючий крем з УФ-захистом. Але, оскільки я не люблю «обтяжувати» свою і без того схильну до жирності шкіру, то використовую універсальний ВВ-крем, який приховує дрібні недоліки і захищає шкіру від сонця.

Можна сказати, що Garnier допомагає мені зекономити час на збори вранці. (сміється)

А чому саме ВВ-крем від Garnier?

Особисто мене (як дівчину і як лікаря) абсолютно все в ньому влаштовує. Він легко наноситься і швидко вбирається шкірою, його зволоження вистачає на весь день. ВВ приховує дрібні недоліки шкіри, а працюю я «віч-на-віч» і всі вади можуть бути помітні.

Мені навіть не доводиться додатково користуватися коректором або тональним кремом, та й пудрою я рідко користуюся - жирні ділянки матуються.

Загалом, хороший він усім, але головне – це SPF-20! Її цілком достатньо для захисту, а це я говорю вам уже як лікар!

Спробуйте з Garnier


Інші статті


1, 2, 3, 4, 5: волоссю настав час сяяти!

Блискуче волосся перестало бути винятковим привілеєм красунь на червоній килимовій доріжці. Тепер ефект розкішного сяйва можна отримати вдома, якщо дотримуватися декількох простих правил догляду за волоссям.

9 способів подарувати блиск і здоров'я волоссю

Щоб ваше волосся було блискучим і доглянутим, не обов'язково щодня відвідувати салони краси або постійно телефонувати перукареві. Прочитайте ці поради, і ви дізнаєтесь, як зробити волосся блискучим і здоровим.

Практичні зачіски і поради з укладання волосся в літню пору року

Наближається літо, а значить, не за горами відпочинок на пляжі й купання в басейні. Спекотне сонце, морська сіль і хлорована вода, можливо, піднімають вам настрій. Але в той же час вони можуть завдати шкоди вашому волоссю, особливо фарбованому. Ці п'ять порад допоможуть вам зберегти здоров'я і привабливий вигляд волосся в літню пору року.

Ми використовуємо файли cookies. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з нашою Політикою cookies