КРАСА ЯК ПОКЛИКАННЯ І ЯК ПРОФЕСІЯ – КОСМЕТОЛОГ

Як це: бути експертом краси? - Це той випадок, коли професія зобов'язує! На своєму робочому місці, навіть з самого ранку, у косметолога не може бути помітна втома, ні будь-які інші недоліки на обличчі. Косметолог – все одно що ідеал!

Саме про те, як бути зразком, помічником, учителем і натхненником в одному обличчі – сяючому обличчі косметолога, нам розповіла прекрасна жінка за покликанням і дерматолог за освітою - Таравська Юлія.

Твій графік роботи - це нестандартні з «9.00 до 18.00», тому фраза «рано-вранці» для тебе наповнена дещо іншим змістом. Розкажи, на котругодину ти, зазвичай, ставиш свій будильник?

Зазвичай, я встаю в проміжку між 6.30 і 7.00. Мої ранкові процедури і сніданок не забирають у мене багато часу, робота поруч із будинком, тому я забула про ранкову метушню і поспіх.

Точно так же без поспіху мені потрібно зібратися і виглядати на робочому місці ідеально. Знаєте, коли зустрічаєшся з клієнтами і о 8, і о 7 ранку віч-на-віч, на максимально близькій відстані, будь-які недоліки можуть сприйматися за мою непрофесійність. Я не допускаю такого, хоч і збираюся швидко.

Ти давно працюєш косметологом, з часом, напевно, звикаєш до такого режиму?

В естетичній медицині і косметології я працюю вже 5 років. Відразу після закінчення університету і під час проходження інтернатури розпочала свою кар'єру з простого косметолога-естетиста і продовжую рости і вдосконалюватися в професії. Стараюся, щоб часу вистачало на все, а для цього потрібно і вставати рано, і все встигати.

Мій режим - це вже вивірений роками графік, який пройшов свій шлях спроб і помилок. Ясна річ, що спочатку не все встигала. Зараз я намагаюся з вечора підготувати все необхідне на наступний ранок, щоб не витрачати дорогоцінні ранкові хвилини (а іноді й години) на підбір вбрання або збір сумки. Ну, ви ж розумієте – одягти, як завжди, нічого! :-)

Чому ти вирішила стати косметологом? Це була дитяча мрія чи батьки порадили?

Бути лікарем - це покликання, а робота в косметології дозволяє лікувати не тільки обличчя і тіла, а й душі. Коли я бачу, як клієнтка виходить після процедури задоволена і усміхнена, я знаю, що хороший настрій буде не тільки у неї, а й у всіх, хто її побачить.

Мої клієнти буквально «заряджають» посмішкою, адже жінка стає більш впевненою в собі, у своїй привабливості і будь-які перешкоди для неї перестають існувати.

Пам'ятаєте слова Достоєвського «Краса врятує світ»? Так ось девіз мій і моїх клієнток - «Врятуємо світ разом!» і це прекрасно!

А як минає твій звичайний ранок? Чи є у тебе якийсь ритуал «звільнення від сну»?

Перше, що я роблю після пробудження, - це випиваю склянку води. Це дуже допомагає запустити організм в роботу і очистити його після сну. За нею йдуть процедури ранкового туалету і сніданок. Усе просто, але дуже ефективно.

Назви 3 речі, без яких ти ніколи не зможеш обійтися вранці?

Будильник, вода і посмішка! Без будильника можу проспати і до обіду, адже «сон - це запорука жіночої краси», а краси забагато не буває.

Вода мені потрібна для ранкового очищення обличчя, тіла і організму в цілому. Ну а посмішка включає позитив на весь день!

Що, крім здорового сну, входить у твій «раціон» ранкової привабливості?

У здоровому способі життя сон - лише одна зі складових. Дуже важливо правильно харчуватися і займатися спортом, який тобі до душі, а ще намагатися якомога менше переживати. Так, усі стреси видно на обличчі або, як я кажу: «Стреси, дівчатка, завжди на обличчі написані!».

А ще я лягаю спати не пізніше 10 вечора, тоді вранці вистачить сил і бажання на ранній підйом.

Чи є якісь секрети, можливо, секретні засоби, які ви використовуєте вранці для того, щоб ваша краса «прокинулася» разом із вами?

Перший крок - очищення, це абсолютно не секрет.

Поки ми спимо, шкіра продовжує працювати, оновлюватися. Насамперед, шкіру потрібно очистити, а потім обов'язково тонізувати.

У мене комбінований тип шкіри (жирна в Т-зоні і нормальна на щоках), тому іноді тонізую її замороженими трав'яними настоями. Знаєте, такими крижинками з настоїв трав? Ось, після відчуття прохолодного льоду на обличчі вранці прокидається не тільки шкіра, але і вся я.

Яким засобам для догляду за шкірою обличчя ви віддаєте перевагу в першій половині дня і чому?

Обов'язково наношу зволожуючий крем з УФ-захистом. Але, оскільки я не люблю «обтяжувати» свою і без того схильну до жирності шкіру, то використовую універсальний ВВ-крем, який приховує дрібні недоліки і захищає шкіру від сонця.

Можна сказати, що Garnier допомагає мені зекономити час на збори вранці. (сміється)

А чому саме ВВ-крем від Garnier?

Особисто мене (як дівчину і як лікаря) абсолютно все в ньому влаштовує. Він легко наноситься і швидко вбирається шкірою, його зволоження вистачає на весь день. ВВ приховує дрібні недоліки шкіри, а працюю я «віч-на-віч» і всі вади можуть бути помітні.

Мені навіть не доводиться додатково користуватися коректором або тональним кремом, та й пудрою я рідко користуюся - жирні ділянки матуються.

Загалом, хороший він усім, але головне – це SPF-20! Її цілком достатньо для захисту, а це я говорю вам уже як лікар!

Спробуйте з Garnier


Інші статті


1, 2, 3, 4, 5: волоссю настав час сяяти!

Блискуче волосся перестало бути винятковим привілеєм красунь на червоній килимовій доріжці. Тепер ефект розкішного сяйва можна отримати вдома, якщо дотримуватися декількох простих правил догляду за волоссям.

Практичні зачіски і поради з укладання волосся в літню пору року

Наближається літо, а значить, не за горами відпочинок на пляжі й купання в басейні. Спекотне сонце, морська сіль і хлорована вода, можливо, піднімають вам настрій. Але в той же час вони можуть завдати шкоди вашому волоссю, особливо фарбованому. Ці п'ять порад допоможуть вам зберегти здоров'я і привабливий вигляд волосся в літню пору року.

Ми використовуємо файли cookies. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з нашою Політикою cookies

Виникли запитання? Напишіть нам, і ми відповімо якнайшвидше.

Ви будете бачити наш діалог, як у Facebook, і зможете відповідати у зручний для вас час.