ПОТРІЙНЕ ПОЄДНАННЯ ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОГО РЕЗУЛЬТАТУ

Засоби для проблемної шкіри мають бути особливими: підсушувати (але не пересушувати!) шкіру обличчя, ретельно очищувати, звужувати пори, регулювати виділення шкірного жиру і боротися з прищами.

Всі ці функції виконують гель для обличчя, скраб та маска. Вони обов’язково повинні містити у своєму складі спеціальні інгредієнти, які покращать стан проблемної шкіри. Наприклад, білу глину, яка не тільки поліпшує колір обличчя, але й допомагає зробити пори менш помітними. Саліцилову кислоту, яка ефективно бореться з прищами. І, звичайно, ще низку інших додаткових складників.

Garnier, серед свого різновиду засобів для проблемної шкіри, має один універсальний продукт — Чиста шкіра Garnier 3-в-1, який не тільки ефективно бореться з недоліками жирної та комбінованої шкіри, завдяки ефективним інгредієнтам у складі, але й є втіленням чудового поєднання, адже його можна використовувати як гель для вмивання, скраб чи маску.

Як гель для вмивання, засіб прекрасно очищує шкіру. Завдяки формулі, збагаченій саліциловою кислотою, цинком та екстрактом евкаліпту, він регулює виділення шкірного жиру, усуває забруднення глибоко в порах та бореться з прищами.

Як скраб — видаляє відмерлі частинки шкіри, очищуючи пори і запобігаючи появі нових чорних цяток. Це завдяки вмісту мікрочастинок пемзи — ефективного натурального ексфоліанту.

І як маска — зменшує видимість пор, надає шкірі матовості та вирівнює колір обличчя, оскільки має у складі білу глину, яка відома абсорбуючими властивостями.

Цей засіб — справжня знахідка для тих, хто страждає від негативних проявів своєї жирної чи комбінованої шкіри. Він не лише має чудодійну потрійну властивість, а ще й економить місце у вашій сумці — що взагалі ідеально, якщо ви збираєтесь у подорож.

Чиста шкіра Garnier 3-в-1 — універсальний догляд для примхливої жирної та комбінованої шкіри, схильної до появи недоліків. Очистить та надасть вашому обличчю здорового сяйва.

Підпишись на новини

Дізнавайся про новинки, спеціальні пропозиції та поради по догляду