Різні типи шкіри

Чутлива шкіра – це не тип і не перманентний стан.
Чутливість може бути притаманною для усіх типів шкіри.

Ознаки чутливої шкіри:

Шкіра дуже вразлива. Ця вразливість може призвести до сонячних опіків, болючих відчуттів та свербіння після нанесення деяких засобів чи під впливом певних зовнішніх факторів (вітру, кондиціонування, контакту зі спонжем і т.п.).

Підвищений стрес також може мати вплив на стан чутливої шкіри.

Рішення:

Існують косметичні засоби для чутливої шкіри. Вони допомагають заспокоювати шкіру і вибудовувати захисні механізми для боротьби зі щоденними стресами та іними негативними фактовами впливу на шкіру.

Підказки:

1- Використовуйте тільки делікатні засоби для очищення, спеціально розроблені для чутливої шкіри.

2- Уникайте раптових перепадів температур, кондиціонованого повітря, алкоголю та деякої їжі (кави, спецій, гострих страв).

3- Використовуйте засоби для догляду за шкірою із рівнем захисту від ультрафіолетових променів не менше SPF-15.

Інші статті


1, 2, 3, 4, 5: волоссю настав час сяяти!

Блискуче волосся перестало бути винятковим привілеєм красунь на червоній килимовій доріжці. Тепер ефект розкішного сяйва можна отримати вдома, якщо дотримуватися декількох простих правил догляду за волоссям.

9 способів подарувати блиск і здоров'я волоссю

Щоб ваше волосся було блискучим і доглянутим, не обов'язково щодня відвідувати салони краси або постійно телефонувати перукареві. Прочитайте ці поради, і ви дізнаєтесь, як зробити волосся блискучим і здоровим.

Практичні зачіски і поради з укладання волосся в літню пору року

Наближається літо, а значить, не за горами відпочинок на пляжі й купання в басейні. Спекотне сонце, морська сіль і хлорована вода, можливо, піднімають вам настрій. Але в той же час вони можуть завдати шкоди вашому волоссю, особливо фарбованому. Ці п'ять порад допоможуть вам зберегти здоров'я і привабливий вигляд волосся в літню пору року.

Ми використовуємо файли cookies. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з нашою Політикою cookies