ЯК ПРАВИЛЬНО ДОГЛЯДАТИ ЗА ШКІРОЮ НАВЕСНІ

Весна – це не лише ласкаве сонечко й перші квіти. На жаль, саме навесні шкіра найбільш вразлива: за зиму захисний гідроліпідний бар’єр тоншає, а через це з’являються подразнення та відчуття сухості, зморшки стають більш помітними. Тож, радіючи теплу та весняному пробудженню, пам’ятай і про ретельний та дбайливий догляд за шкірою.

Розпочинати його слід із перегляду режиму харчування. Мінімізуй споживання солодких та жирних продуктів, а також виробів із борошна, натомість додай свіжих овочів та фруктів – це допоможе подолати традиційний весняний авітаміноз. Збалансоване харчування надасть шкірі необхідні живильні речовини, що сприятиме її відновленню. Не зайвим буде провести очищуючі косметичні процедури, адже протягом зими в шарах шкіри накопичується чимало шкідливих речовин. Пам’ятай, що про зміну раціону, встановлення індивідуального режиму харчування та необхідність додаткових косметичних процедур – варто проконсультуватися із лікарем.

Особливо уважно доглядай за шкірою щодня. Регулярне ранкове та вечірнє очищення важливе у будь-яку пору року, але саме навесні шкіра найбільш вразлива до впливу агресивних зовнішніх факторів, наприклад, хлорованої води. Відповідно, краще використовувати засоби, що не потребують змивання, наприклад, міцелярну воду чи косметичне молочко.

Навесні обов’язково використовуй якісний зволожуючий крем, що відповідає потребам і типу твоєї шкіри. Бажано, щоб він містив УФ-фільтр для захисту від сонячного проміння. SPF15-20 буде цілком достатньо, адже весняне сонечко ще не надто агресивне.

Для відновлення втомленої шкіри обирай засоби, до складу яких входить колаген, пантенол, амінокислоти та вітаміни А, С, Е, що є природними антиоксидантами необхідними для нейтралізації впливу вільних радикалів. Оскільки навесні шкіра стає більш вразливою, зверни увагу на те, щоб засоби для догляду були призначені і для чутливої шкіри та були протестовані під дерматологічним контролем. Вранці слід наносити більш легкий зволожуючий крем із захистом від ультрафіолету, ввечері – більш насичений живильний крем.

Крім обов’язкового щоденного догляду (очищення, тонізування, зволоження вранці та живлення шкіри ввечері), навесні варто вдаватися до додаткових процедур. Зокрема, для глибокого відновлення шкіри стануть у нагоді спеціальні маски, які можна використовувати не частіше, ніж двічі на тиждень, залежно від типу та чутливості шкіри. Піклуючись про обличчя, не забувай і про шкіру шиї та в області декольте. Очищувати, зволожувати та живити їх можна за допомогою звичайних засобів для догляду – головне, робити це регулярно.

Весняний догляд за шкірою нескладний та не вимагає особливих зусиль. Проте декілька хвилин, присвячених твоїй шкірі зранку та ввечері, дозволять тобі не лише милуватися пробудженням природи, але й самій ловити захоплені погляди. Що може бути привабливішим за молоду оксамитову шкіру, яка випромінює здоров’я!

Підпишись на новини

Дізнавайся про новинки, спеціальні пропозиції та поради по догляду