УНІВЕРСАЛЬНИЙ ДОГЛЯД ЗА ЖИРНОЮ ТА КОМБІНОВАНОЮ ШКІРОЮ ВЛІТКУ

Усі ми любимо літо за його ласкаве тепло, буяння квітів навколо, яскраві промені, що пронизують зелені крони дерев, та приємну травичку під ногами. І як бонус до всієї цієї краси — це ще й період відпусток. Хтось вирушає на море чи в подорож, а комусь до вподоби просто лишитися вдома і проводити час зі своїми рідними. Але треба завжди пам’ятати, що саме влітку, серед усього цього різноманіття розваг і приємностей, наша шкіра ще активніше піддається впливові зовнішніх негативних факторів.

Кожен тип шкіри страждає по-своєму: суха — може більше лущитися й втрачати вологу, а на жирній може з’являтися більше чорних цяток та прищів, впродовж дня — жирний блиск. Те саме відбувається і з комбінованою, що добре помітно у так званій Т-зоні.

Сухій шкірі можна допомогти, застосувавши спеціальні зволожуючі креми та маски. А ось догляд за проблемною жирною шкіроюдещо складніший, адже необхідно використовувати такі засоби, які не тільки очищають, але й дбайливо й обережно підсушують, запобігаючи появі нових подразнень та недоліків на шкірі.

Для правильного догляду за жирною чи комбінованою шкірою, для того, щоб допомогти їй залишатися свіжою, позбавитися від чорних цяток і прищів, не обов’язково щотижня бігати до салону краси. Просто необхідно регулярно застосовувати комплекс косметичних продуктів: засіб для очищення (наприклад, гель чи пінку), скраб і маску.

Гелем важливо користуватися щодня вранці та ввечері, щоб очистити шкіру від надлишку шкірного жиру та бруду на обличчі. Для видалення відмерлих частинок шкіри та запобігання появі чорних цяток, застосовують скраб. І наостанок: двічі-тричі на тиждень необхідно наносити маску, яка робить пори менш помітними та вирівнює колір обличчя.

Garnier пропонує різноманіття косметичних засобів, серед яких кожен може віднайти щось для себе. А ось для жирної та комбінованої шкіри експерти лабораторій Garnier створили багатофункціональний засіб — Чиста шкіра Garnier 3-в-1, який можна використовувати як гель для вмивання, скраб або маску. Завдяки такому потрійному поєднанню, спеціальним інгредієнтам (саліциловій кислоті, білій глині, евкаліпту та ін.), які містяться лише в одному тюбику, ваша шкіра випромінюватиме здоров’я та свіжість.

Підпишись на новини

Дізнавайся про новинки, спеціальні пропозиції та поради по догляду