ВВ-КРЕМ

Ідеальна шкіра без найменших недоліків можлива не лише після використання Фотошопу. Аналогічного ефекту можна досягти й у реальності – якщо використовувати ВВ-крем.

Формулуblemish balm cream (крем-бальзам проти недоліків) ще наприкінці 60-х років минулого століття розробила німецький лікар Кристина Шраммек. Вона використовувала цей засіб для відновлення поверхні шкіри після операцій та опіків. Мабуть, ВВ-крем так би й залишився медичним засобом, якби трохи згодом на нього не звернули увагу красуні Японії та Кореї. Саме там бальзам уперше змішали з тональною основою, отримавши унікальну «чарівну паличку» для шкіри. І вже скоро новинку оцінили у всьому світі, так що тепер її можна знайти в косметичці мешканки майже будь-якої країни.

Сьогодні під назвою «ВВ-крем» випускають засоби універсальної дії: завдяки кремовій базі (основі) в складі засобу вони ефективно зволожують шкіру, захищають її від ультрафіолетового випромінювання завдяки УФ-фільтрам, маскують недоліки й надають шкірі природного сяйва.

Обирай ВВ-крем не тільки за відтінком, хоча максимальна подібність до природного тону твоєї шкіри, безперечно, дуже важлива. Як і будь-який зволожуючий засіб, він має відповідати типу шкіри та її потребам. Так, серед засобів Garnier «Секрет досконалості» обирай:

  • комплексний зволожуючий ВВ-крем для нормального типу шкіри;
  • комплексний зволожуючий ВВ-крем для комбінованого типу шкіри;
  • комплексний зволожуючий ВВ-крем із матуючим ефектом для жирної шкіри, що схильна до появи недоліків. Він містить інгредієнти, що не тільки зволожують та вирівнюють тон шкіри, а й сприяють покращенню її стану.

Наносити ВВ-крем треба так само, як і будь-який інший зволожуючий засіб: спочатку шкіру слід ретельно очистити й тонізувати. Додатково використовувати денний зволожуючий крем не варто. Поверх ВВ-крему, за бажанням, можеш додатково нанести пудру.

Для зняття ВВ-крему ввечері рекомендується спеціальний засіб, як, наприклад, міцелярна вода чи інший засіб для очищення шкіри та зняття макіяжу.

Також варто пам’ятати, що, незважаючи на вміст зволожуючих інгредієнтів у ВВ-кремі, повністю замінити щоденний догляд він не здатний. Тому додатково використовуй звичайні креми – або на ніч, або ж навпереміну з ВВ.

Як бачиш, омріяна ідеальна шкіра без найменших недоліків – сьогодні цілком досяжна. Маленький тюбик під назвою «ВВ-крем»тобі в цьому допоможе.

Інші статті


1, 2, 3, 4, 5: волоссю настав час сяяти!

Блискуче волосся перестало бути винятковим привілеєм красунь на червоній килимовій доріжці. Тепер ефект розкішного сяйва можна отримати вдома, якщо дотримуватися декількох простих правил догляду за волоссям.

Практичні зачіски і поради з укладання волосся в літню пору року

Наближається літо, а значить, не за горами відпочинок на пляжі й купання в басейні. Спекотне сонце, морська сіль і хлорована вода, можливо, піднімають вам настрій. Але в той же час вони можуть завдати шкоди вашому волоссю, особливо фарбованому. Ці п'ять порад допоможуть вам зберегти здоров'я і привабливий вигляд волосся в літню пору року.

Ми використовуємо файли cookies. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з нашою Політикою cookies

Виникли запитання? Напишіть нам, і ми відповімо якнайшвидше.

Ви будете бачити наш діалог, як у Facebook, і зможете відповідати у зручний для вас час.