ВВ-КРЕМ

Ідеальна шкіра без найменших недоліків можлива не лише після використання Фотошопу. Аналогічного ефекту можна досягти й у реальності – якщо використовувати ВВ-крем.

Формулуblemish balm cream (крем-бальзам проти недоліків) ще наприкінці 60-х років минулого століття розробила німецький лікар Кристина Шраммек. Вона використовувала цей засіб для відновлення поверхні шкіри після операцій та опіків. Мабуть, ВВ-крем так би й залишився медичним засобом, якби трохи згодом на нього не звернули увагу красуні Японії та Кореї. Саме там бальзам уперше змішали з тональною основою, отримавши унікальну «чарівну паличку» для шкіри. І вже скоро новинку оцінили у всьому світі, так що тепер її можна знайти в косметичці мешканки майже будь-якої країни.

Сьогодні під назвою «ВВ-крем» випускають засоби універсальної дії: завдяки кремовій базі (основі) в складі засобу вони ефективно зволожують шкіру, захищають її від ультрафіолетового випромінювання завдяки УФ-фільтрам, маскують недоліки й надають шкірі природного сяйва.

Обирай ВВ-крем не тільки за відтінком, хоча максимальна подібність до природного тону твоєї шкіри, безперечно, дуже важлива. Як і будь-який зволожуючий засіб, він має відповідати типу шкіри та її потребам. Так, серед засобів Garnier «Секрет досконалості» обирай:

  • комплексний зволожуючий ВВ-крем для нормального типу шкіри;
  • комплексний зволожуючий ВВ-крем для комбінованого типу шкіри;
  • комплексний зволожуючий ВВ-крем із матуючим ефектом для жирної шкіри, що схильна до появи недоліків. Він містить інгредієнти, що не тільки зволожують та вирівнюють тон шкіри, а й сприяють покращенню її стану.

Наносити ВВ-крем треба так само, як і будь-який інший зволожуючий засіб: спочатку шкіру слід ретельно очистити й тонізувати. Додатково використовувати денний зволожуючий крем не варто. Поверх ВВ-крему, за бажанням, можеш додатково нанести пудру.

Для зняття ВВ-крему ввечері рекомендується спеціальний засіб, як, наприклад, міцелярна вода чи інший засіб для очищення шкіри та зняття макіяжу.

Також варто пам’ятати, що, незважаючи на вміст зволожуючих інгредієнтів у ВВ-кремі, повністю замінити щоденний догляд він не здатний. Тому додатково використовуй звичайні креми – або на ніч, або ж навпереміну з ВВ.

Як бачиш, омріяна ідеальна шкіра без найменших недоліків – сьогодні цілком досяжна. Маленький тюбик під назвою «ВВ-крем»тобі в цьому допоможе.

Інші статті


1, 2, 3, 4, 5: волоссю настав час сяяти!

Блискуче волосся перестало бути винятковим привілеєм красунь на червоній килимовій доріжці. Тепер ефект розкішного сяйва можна отримати вдома, якщо дотримуватися декількох простих правил догляду за волоссям.

9 способів подарувати блиск і здоров'я волоссю

Щоб ваше волосся було блискучим і доглянутим, не обов'язково щодня відвідувати салони краси або постійно телефонувати перукареві. Прочитайте ці поради, і ви дізнаєтесь, як зробити волосся блискучим і здоровим.

Практичні зачіски і поради з укладання волосся в літню пору року

Наближається літо, а значить, не за горами відпочинок на пляжі й купання в басейні. Спекотне сонце, морська сіль і хлорована вода, можливо, піднімають вам настрій. Але в той же час вони можуть завдати шкоди вашому волоссю, особливо фарбованому. Ці п'ять порад допоможуть вам зберегти здоров'я і привабливий вигляд волосся в літню пору року.

Ми використовуємо файли cookies. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з нашою Політикою cookies